זה הסיפור שלי

ברוכים הבאים לאתר הפורטפוליו שלי.

בתחילת שנות ה- 80 הקמתי את "סטודיו יורש" - סטודיו לעיצוב גרפי.
הסטודיו התפתח והתמחה בגרפיקה פרסומית, פיתוח אריזות לתחום הקוסמטיקה ועריכת המקומונים הראשונים בארץ.

בתחילת שנות ה- 90 הקמתי מפעל לשלטים, שילוט רכב וביתני תערוכות, לצד הסטודיו, בו הייתי המעצב הראשי.

משנת 1997 ועד שנת 2002 הייתי המעצב של חברת "לינרו לייט" - מפעל שהתמחה בעיצוב ופיתוח מתקני תצוגה לנקודות מכירה, וכן עיצוב, בניה ותפעול לוגיסטי, לשילוח הקמה ופירוק ביתני תערוכות בארץ ובחו"ל.
בשנים אלו הייתי אחראי על עיצוב ונראות נקודות המכירה של חברות ומותגים כ- "קוקה קולה" ישראל / יבואני טבק שונים / בירות "טובורג" "קרלסברג" / חברות תעשייתיות ומשווקות מהגדולות במשק.

בשנת 2002 הקמתי בטוסון אריזונה, מפעל לשילוט, בו התמחיתי בעטיפה גרפית מלאה של כלי רכב  - רכבים פרטיים, משאיות, סירות קרוואנים ומכוניות מרוץ, שהשתתפו במרוצי הנאסקאר בארה"ב.  במפעל זה העסקתי כ-10 עובדים.

בשנת 2007, לאחר מכירת המפעל בארה"ב וחזרתי עם משפחתי לארץהקמתי יחד עם מספר שותפים, את מפעל "לינרו שיטות תצוגה" - מפעל שהתמחה בעיצוב ופיתוח מתקני תצוגה לנקודות מכירה ועיצוב והפקת ביתני תערוכות, שהיה חברה בת של חברת "לינרו לייט".

בשנת 2012 חזרתי לעבוד בסטודיו שלי, שוב כעצמאי, ובין היתר הגשמתי חלומות שליוו אותי  שנים רבות, עת עיצבתי ובניתי מנורות מחומרים ממוחזרים, כצינורות ברזל ומחברי ברזל של פעם, ריהוט מעוצב מחלקי רכב ישנים ועוד הרבה דברים יפים ומדליקים.

בתחילת שנת 2018 החלטתי לשנות כיוון ולחזור לתחום שתמיד היה קרוב  לליבי, להתעדכן וללמוד את התוכנות המתקדמות ביותר בתחום האנימציה, Motion Graphics ו- Affter Effects.  עזבתי הכל, למדתי עם מורה פרטי עד לאחרונה, והקדשתי את כל זמני ללימודים אלו. בסופו של דבר זה הפך לתחביב בלבד.

והיום? לאחרונה הקמתי את מותג החולצות המטריפות עם הדמויות המרתקות של YiYo ואני מפתח ומנהל אותו.
כתובת האתר: www.yiyo4u.com

וכמה מילים על הרקע שלי.   את רוב ילדותי העברתי בירושלים, יחד אחותי, בבית בו האנימציה, האומנות והעיצוב הגרפי היו מרכז חיינו.  
כבן לאמא ציירת ואבא שהקים וניהל את היחידה לאנימציה בבצלאל, במשך יותר מ- 30 שנים, לא היה מנוס מכך. ספיגת האווירה והרוח היו דומיננטיות בחיי, וליוו אותי בכל אשר הקמתי, בניתי וניהלתי. כבר כילד לקחתי חלק בהפקת סרטי אנימציה, כשעזרתי בסטודיו של הורי בציור על צוללויידים, באנימציה אמיתית וקלאסית. אין ספק כי זה תרם להבנתי העמוקה באנימציה, תנועה ועיצוב.
אתר של אחותי, הציירת ענבל בוזגלו יורש.